Jak działamy

Lider w branży

Działamy nieprzerwalnie na rynku od 2012 roku. Zdobyte doświadczenie, profesjonalizm i fachową wiedzę wykorzystujemy w codziennej pracy z naszymi klientami. Dzięki ciągłym inwestycjom rozwijamy się bardzo dynamicznie, co pomaga poszerzyć posiadaną ofertę o kolejne produkty.

Ciągłe stawianie sobie wysokich wymagań w przestrzeganiu terminów i jakości dostaw owocuje współpracą z wielkimi graczami na rynku biomasy.

Z myślą o zrównoważonej gospodarce odpadami i ekologii,  staramy się aby to, co wcześniej traktowano w przemyśle drzewnym jako odpad zamieniało się u nas w korzyści dla nas i dla środowiska.

koparka i ciężarówka ładowanie ziemi

Nowoczesna firma

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama usług związanych z przemysłem drzewnym. Zajmujemy się karczowaniem, wycinką sadów i samosiejek. Zrębkujemy, rozdrabniamy i przesiewamy odpady drzewne i drewnopochodne. Nasze usługi wykonywane są zgodnie z oczekiwaniami klienta, przy dużej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry oraz zastosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Do dyspozycji klienta mamy rozbudowany park ciągników siodłowych wyposażonych w naczepy typu walkingfloor oraz ciężarówek przeznaczonych do transportu kontenerów otwartych tzw. hakowców. Oferujemy transport na terenie całego kraju i Europy.

co nas wyróżnia

Łączymy ekspercką wiedzę, lata doświadczenia w branży i przejrzyste zasady, by móc zaproponować ofertę dopasowaną do każdego klienta indywidualnie.

Na terenie całego kraju posiadamy kilka dobrze zorganizowanych składów magazynowych, które pozwalają na szybką realizację zamówień

Nasi serwisanci wykorzystując fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie są w stanie naprawić wszelkie usterki tak, aby nasz sprzęt  był ciągle sprawny i gotowy do pracy.

nasi KONTRAHENCI

Współpracujemy z największymi elektrociepłowniami w kraju. Nasi dostawcy to duże przedsiębiorstwa związane z przemysłem drzewnym oraz małe rodzinne tartaki i firmy stolarskie. Wśród naszych dostawców są instytucje państwowe – nadleśnictwa oraz klienci indywidualni.

Nasz towar dostarczamy do takich firm energetycznych jak Enea, Termika, Tauron, PEC Węgorzewo i PEC Łapy oraz wielkich fabryk jak Egger czy Tanne należącej do grupy Forte. Wśród głównych dostawców biomasy możemy wymienić Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych oraz największy w Polsce zakład przetwórstwa drewna Stelmet SA.

Działamy na terenie
całego kraju

Siedziba główna firmy