Biomasa

Biomasa w ujęciu energetycznym jest obecnie najczęściej wykorzystywanym paliwem odnawialnym, a polityka Unii Europejskiej w tym zakresie gwarantuje systematyczny wzrost popytu na tego typu produkty.

Wpisując się w ten wzrostowy trend, prowadzimy na szeroką skalę obrót produktami biomasowymi. Skupujemy w ilościach całosamochodowych zrębki, trociny, zrzyny.

Pozyskujemy produkty z karczowanych lasów, sadów i terenów zielonych.Stworzona przez nas stabilna infrastruktura magazynowa i transportowa umożliwia nam utrzymanie stałych stanów magazynowych, tak aby nasi klienci korzystali z ciągłych dostaw bez jakichkolwiek opóźnień.

zrębka-biomasa
kontener-ładowarka-biomasa-trociny

Pozyskany towar poddawany jest ciągłym badaniom przez certyfikowane laboratoria, tak aby spełniał najbardziej surowe normy europejskie.

Posiadamy certyfikat TÜV SÜD potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo w procesie kontroli dostaw biomasy oraz Certyfikat FSC® gwarantujący, że nasza firma nie prowadzi handlu drewnem pozyskanym w sposób nielegalny, z kradzieży lub z obszarów o szczególnych walorach przyrodniczych.